Šiame straipsnyje apžvelgiami Peugeot 406 Coupé 1-oji kartos restyling (1999-2004) ir Phase II (2003-2005) variantai, ypatingą dėmesį skiriant motorų tūriui, galiai, sukimo momentui, matmenims ir itin svarbiems dinaminiams rodikliams. Pateikiamos išsamių duomenų iš skirtingų versijų palyginimas bei konstrukcinių ypatybių skirtumai tarp benzininio dyzelinio kurų ir skirtingų variklių šeimų.
1) 2.9 vložinis V6 variklis 3.0 V6 (Phase II) - robustių dinamikų atspindys
Tai 3.0 V6 (207 KM) benzininis variklis, kuris montuojamas 2003-2005 metais Phase II Coupé. Variklio galia siekia 207 KM, o maksimalus sukimo momentas - 285 Nm. Darbinis tūris - 2946 cm3. Pagreitis 0-100 km/h įvyksta per 7,8 s, maksimalus greitis - 240 km/h. Degalų sąnaudos: mieste - 14,4 l/100 km, užmiestyje - 7,4 l/100 km, mišrios - 10 l/100 km. CO2 emisijos - 238 g/km.

Matmenys ir važiuoklės charakteristika Phase II
- Ilgis: 4620 mm
- Plotis: 1780 mm
- Aukštis: 1360 mm
- Važiuoklės bazė: 2700 mm
- Priekinė ašis: 1510 mm
- Galinė ašis: 1530 mm
- Prošvaisa: 120 mm
- Veikimo svoris (nepakrautas): 1460 kg
- Pakrauto automobilio svoris: 1910 kg
- Minimali bagažinės talpa: 390 l

Techniniai duomenys - Phase II versija (2003-2005)
Modelis: Peugeot 406 Coupé (Phase II), variklis 3.0 V6 (207 KM). Degalų tipas: Benzinas. Gamybos pradžia: 2003, pabaiga: 2005. Kūno tipas: Coupé, tilptama 4 vietos. Maksimalus greitis: 240 km/h. Apsukos 0-100 km/h: 7,8 s. Degalų sąnaudos: mieste 14,4 l/100 km, užmiestyje 7,4 l/100 km, mišrios 10 l/100 km. Emisijos standartas: Euro 3. CO2: 238 g/km.
Peugeot 406 Coupé 2.0 16V (2001) - POV Drive
2) 2.0 16V (132 KM) - Phase I variantai
Phase I Coupé (1997-1999) siūlė 2.0 16V benzininį variklį su 132 KM galia ir 190 Nm sukimo momentu. Darbinis tūris - 1997 cm3. Gamybos pradžia 1997, pabaiga 1999. Kūno tipas: Coupé, vietų skaičius - 4. Degalų tipas: Benzinas. Miesto, užmiestis ir mišrioms ciklams nustatytos skirtingos sąnaudos: 12,3 l/100 km - mieste, 6,5 l/100 km - užmiestyje, 8,6 l/100 km - mišrus. CO2 emisijos 206 g/km.

Palyginimas: Phase I vs Phase II varikliai
- Phase I siūlė 2.0 16V (132 KM) su tradicine FWD architektūra, 4 vietos konfigūracija, mažesnės galios, didesnės degalų sąnaudos miesto cikle negu užmiestyje.
- Phase II eksportavo galingesnį 3.0 V6 (207 KM) su 285 Nm sukimo momentu, didesniu sukimo momentu ir greitesniu įsibėgėjimu, bet su didesnėmis degalų sąnaudomis mieste bei aukštesnėmis CO2 emisijomis.
3) Svarbiausios charakteristikos ir duomenų tikslinimas
Pranešama, kad kai kurie Peugeot 406 techniniai duomenys gali būti klaidingi, todėl naudotojams rekomenduojama patikrinti VIN numerio duomenis istorijos ataskaitose. Visa informacija pagrįsta oficialiais duomenimis ir skirtingų metų modelių charakteristikomis.
Be variklių galingumo ir tūrio, skaitytojams svarbu žinoti ir bagažo talpą: Phase II 3.0 V6 versijoje minimali bagažinės talpa 390 l, o Phase I 2.0 16V - 391 l, priklausomai nuo konfigūracijos.

Papildoma informacija apie techninę priežiūrą ir istoriją
VIN ataskaita gali padėti patvirtinti tikslų variklį, įrangą, ridos įrašus ir užfiksuotus pažeidimus prieš perkant transporto priemonę. Jei pastebėjote klaidų duomenyse, prašome pranešti mumis neribotam tikslumui.