Šiame straipsnyje apžvelgiama Citroen C8 variklių įvairovė Phase I ir Phase II, 2002-2009 laikotarpiu, su akcentu į konkrečias versijas, jų specifikacijas, galios ir sukimo momentus, degalų tipą, emisijas ir ekonomiją. Tiksliai suskaidome 8 modelio C8 Phase II (2008-2009) ir 13 modelio C8 Phase I (2002-2006) variklius, su atitinkamais techniniais duomenimis ir galinio viršutinio atskleidimo detalėmis.
Pagrindiniai Citroen C8 Phase II (2008-2009) varikliai
- 2.2 HDi Biturbo (170 KM) FAP - dyzelinis variklis, 2 179 cm³ darbinis tūris, katalizatorius su DPF (FAP), dyzelinis kuras.
- Gamybos laikotarpis: 2008-2009.
Techniniai duomenys (praeities nuoroda į konkrečias specifikacijas):
- Galia: 170 KM
- Sukimo momentas: 370 Nm
- Darbinis tūris: 2 179 cm³
- Degalų tipas: Dyzelinis kuras
- Pagreitis 0-100 km/h: 10 s
- Maksimalus greitis: 180 km/h
Matmenys ir ekonomiškumas:
- Miesto ciklas: 9.2 l/100 km
- Užmiestis: 6.1 l/100 km
- Mišrus ciklas: 7.2 l/100 km
- Emisijos standartas: Euro 4
- CO2 emisijos: 191 g/km
Pagrindiniai Citroen C8 Phase I (2002-2006) varikliai
- 2.0 HDi 16V (109 KM) FAP - dyzelinis variklis, 1 997 cm³, Euro 3, DPF (FAP) sistema.
- Gamybos laikotarpis: 2002-2006.
Techniniai duomenys (Phase I):
- Galia: 109 KM
- Sukimo momentas: 270 Nm
- Darbinis tūris: 1 997 cm³
- Degalų tipas: Dyzelinis kuras
- Pagreitis 0-100 km/h: 14.6 s
- Maksimalus greitis: 174 km/h
Ekonomika ir emisijos:
- Miesto ciklas: 9.4 l/100 km
- Užmiestis: 5.9 l/100 km
- Mišrus ciklas: 7.2 l/100 km
- Emisijos standartas: Euro 3
- CO2 emisijos: 189 g/km
Kaip patikslinti variklio versiją pagal VIN ir gamybos metus
Transporto priemonės techniniai duomenys - svarbus šaltinis, norint patvirtinti tikslų variklį, įrangą, ridos įrašus ir galimus pažeidimus prieš perkant. VIN ataskaita gali padėti identifikuoti konkrečią variklio versiją bei jos pagaminimo metus ir sudėtines dalis.
Kaip palyginti visas variklių versijas
- Surinkite visų modelių Citroen C8 Phase I (2002-2006) ir Phase II (2008-2009) variklių duomenis.
- Ekonominiai rodikliai ir emisijos lyginant: pasirinkite miesto, užmiesto ir mišraus ciklo sąnaudas bei CO2 normas.
- Atkreipkite dėmesį į variklio tipą (dyzelinis ar benzininis), galingumą, sukimo momentą ir darbo tūrio skirtumus.
- Patikrinkite gamybos metus, nes kai kurie duomenys gali būti laikini priklausomai nuo rinkos.
- Patvirtinkite per VIN ataskaitą konkrečios transporto priemonės tikslų variklį ir įrangą.
Panaudota medžiaga, įvedant į straipsnį
Tarptautiniai duomenys apie variklius rodo, kad Citroen C8 Phase II 2.2 HDi Biturbo (170 KM) FAP turi savitus parametrus: darbinis tūris 2 179 cm³, sukimo momentas 370 Nm, degalų tipas - dyzelinis kuras, gamybos laikotarpis 2008-2009, maksimalus greitis 180 km/h, 0-100 km/h įveikimo laikas - 10 s, CO2 - 191 g/km, miesto ciklas - 9.2 l/100 km, užmiestis - 6.1 l/100 km, mišrus - 7.2 l/100 km. Phase I 2.0 HDi 16V (109 KM) FAP turi 1 997 cm³ darbinį tūrį, sukimo momentą 270 Nm, 0-100 km/h per 14.6 s, maksimalus greitis 174 km/h, miestu 9.4 l/100 km, užmiestyje 5.9 l/100 km, mišrus 7.2 l/100 km, Euro 3, CO2 189 g/km.

